Hakkımızda

..

Sürekli bir gelişimin sonucu olan Simetri, bugünün üretim trendlerini ve gelecek akımlarının felsefesini somutlaştırıyor. Günlük yaşamın güzelliğini ve değerini ön plana çıkaracak mobilya ürünlerinin tasarımını ve yaratımını seçiyoruz. Güncel dizayn eğilimleri göz önünde bulundurarak birçok ilginç projeleri hayata geçirip yeni dekoratif perspektifleri açıyoruz. Mobilya tasarımı anlayışına önem vererek fonksiyonel bir iç mekan yaratıp konfor ve kusursuz bir tarz sunuyoruz.

Vizyonumuz

Zamanın rekabet koşullarına göre müşteri ihtiyaçlarına kısa zamanda, farklı ve yenilikçi çözümler sunabilmek.

Misyonumuz

Ürünlerimizle, çözümlerimizle ve iş ahlakımızla güvenilen, bitmeyen enerjimizle aranılan bir şirket olmak. Yenilikçi ruhumuzla rekabet piyasasında her zaman takip edilebilmek.

Simetri Proje'yi ortak olarak seçerek, Türkiye'de kendi bünyesinde mobilya üretimi yapan ve kapsamlı bilgi birikimine sahip çok yönlü bir şirketin desteğini almış olacaksınız. Genel müteahhit veya iç tesisat / marangoz / marangoz olarak dünya çapında başarıyla gerçekleştirilen 6.000'den fazla projeden edindiğimiz zengin deneyim, bizi bu sektörde saygın bir küresel oyuncu yapmaktadır. Temel yetkinliğimiz, başta zincir restoran, otel, konaklama, fitness ve sağlık sektörleri olmak üzere ulusal ve uluslararası şube ve franchise konseptlerinin uygulanmasıdır.

Tasarım konsept mekanlarınızı çoğaltmanız gerekiyorsa, tam olarak doğru yerdesiniz. Dünyaca ünlü dünya markalar ile işbirliğimiz ile ulusal veya uluslararası düzeyde projelerinizi hayata geçiren uzmanlarız. Konseptinizi bilgi birikimimiz ve ortak ve tedarikçi ağımız ile kullanıma hazır hale getireceğiz. Tasarımlardaki bileşenleri değiştirmek, alternatifler önermek, süreçleri ve proje iş akışlarını optimize etmek, bunların tümü projelerinizde size nakit tasarrufu sağlayacaktır.

Yukarı Git